Logo

BLACK FRIDAY

Број на оглас: 2694294 | Објавен на: 28.11.2017, 10:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


#ПАКЕТ ЗА BLACK FRIDAY ПО НЕВЕРОЈАТНА НИСКА ЦЕНА!
За совршена детоксикација и
до 10 килограми помалку за само еден месец
Заштеди 700 денари и добиј бонус производ!
За еден купен производ Slim Line (12 капсули) добиваш уште 12 капсули, плус бонус производ Slim Line Tea
*Овој пакет ќе биде достапен за продажба на 24 Ноември во Петок!
Овој пакет содржи:
2 кутии капсули Slim Line (12 капсули)
1 пакување Slim Line Tea, 12 вреќички
Пишетени во порака веднаш или јаветесе на телефонскиот број 077-533-219

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 BILJANA

Потврден огласувач