Logo

Black Friday Acai Kit

Број на оглас: 2694297 | Објавен на: 28.11.2017, 10:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Black Friday Acai Kit

За совршена детоксикација, помалку килограми и разубавена кожа

Заштеди 700 денари и добиј бонус производ!

За еден купен производ Slimline Acai Berry (12 капсули) добиваш уште 12 капсули, плус бонус производ Slim Line Tea.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 BILJANA

Потврден огласувач