Logo

Seat Leon 1.9 Tdi

Број на оглас: 2694428 | Објавен на: 18.02.2018, 10:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 5.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodama Seat Leon 1.9 tdi mnogu socuvan so bandasi zimski i alu felgi 17 kolata e perfekt mnogu malo potrosi moze zamena so kes ekstra cena infoo samo na ovoj broj : 070574526 070574526

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Fatmir

Потврден огласувач