Logo

kamera kodak i fotokopirka za sliki

Број на оглас: 2694485 | Објавен на: 02.05.2018, 13:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Вид на оглас: Се продава


se prodava aparat za slikanje kodak, stampac za istiot so moznost za vadanje sliki i od mobilen so dogovor

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Boshko