Logo

MP3 radio za opel astra h

Број на оглас: 2694525 | Објавен на: 21.09.2018, 12:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Radio mp3 za opel astra h, orginal. Sivo po boja kako na slikata, se si raobti po nego ni grebnatinka. Izvadeno e poradi toa sto si staviv radio so ekran.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач