Logo

Delovi za Peugeot 306 1.9 D se stovi treba

Број на оглас: 2694626 | Објавен на: 21.03.2019, 01:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 306

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 5 kw / 7 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se stovi treba za Peugeot 306 1.9 D prakjame po kargo niz cela mk

 Кратово

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач