Logo

Delovi za Seat Toledo 1.9 TDI 110 KS SE STOVI TREBA

Број на оглас: 2694636 | Објавен на: 01.06.2019, 10:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Toledo

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 6 kw / 8 ks

Цена: 7 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se sto vi treba za Seat Toledo 1.9 TDI 110 KS PRAKJAME PO KARGO NIZ CELA MK

 Кратово

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач