Logo

PRODAVAM PASSAT 2002 G 1.9 TDI PASAT

Број на оглас: 2695018 | Објавен на: 15.04.2019, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 123 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Pasat 1.9 TDI 6 brzini
2002 godina klimatronik Radio
ekstra sostojba
-----------INFO NA TEL-----------
070 210 414

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 KOCUBA KOMPANI

Потврден огласувач