Logo

Prevoz i transport

Број на оглас: 2695067 | Објавен на: 12.08.2020, 15:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Вршиме транспорт во Македонија до 15тони носивост.
контакт:070/210-525
070/210-525 Aco

 Свети Николе    Општина:Лозово

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач