Logo

Pelleti / Пелети

Број на оглас: 2695085 | Објавен на: 28.02.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 179 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Земја на потекло – Украина
Класа – EN Plus А1
Калибар – 6 мм
Пакување – големи вреќи ( 1000 кг) / вреќи (15 кг)
Цена – во зависност од пакувањето и количина
Минимална нарачка – 22 тони / еден камион
Услови на испорака – CPТ
Услови на плаќање – 100% аванс
За повеќе информации, контактирајте со нас.
www.agpirava.com

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Ilija