Logo

Bmw 316 zamena audi,mercedes,alfa,golf,opel

Број на оглас: 2695225 | Објавен на: 16.02.2018, 00:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 316

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 2.000 €
2.050 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba ima ates plin.Ima smeneto se na nejze,Registrirana cela godina so mala potrosna od 09-10 L ima motor 1600 cc 4 novi gumi i nema mana moze zamena no so vasa doplata ili glava za glava ford fiat bmw opel golf mercedes audi alfa.

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач