Logo

Se prodava orizna niva vo Kocansko pole

Број на оглас: 2695313 | Објавен на: 13.05.2019, 08:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2100 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava orizna niva vo Kocansko pole Slatina/Rokevo od1090+942=2032 posto e na celo e 2100m2 po dogovor na moe ime se prevod vednas.
Napravena e na edno I e okolu 2250m2

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач