Logo

POLUPRIKOLKA SCHMITZ VARIOS

Број на оглас: 2695534 | Објавен на: 20.03.2018, 06:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava poluprikolka schmitz varios 2006 god ,6 novi gumi Sava i nov krov

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 STANGEL DOOEL

Потврден огласувач