Logo

HTC 10 EVO NOV NE OTVOREN

Број на оглас: 2695890 | Објавен на: 12.11.2018, 13:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: HTC

Модел: HTC 10 EVO

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 10.900 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


NOV NOV

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач