Logo

Klimatronik seat leon

Број на оглас: 2696093 | Објавен на: 21.09.2020, 21:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Tип на делови: Клима уреди

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Komplet klimatronik od seat leon mk1
1.9tdi 110ps 2003
Ispraven

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 ile

Потврден огласувач