Logo

Elektromotor od 8KW so vgradena hidraulicna pumpaa

Број на оглас: 2696717 | Објавен на: 04.10.2018, 11:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Вид на оглас: Се продава


motorot e so 2 razvodnika i originalni negovi cevki za masina, presa i slicno....

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Blaze

Потврден огласувач