Logo

Kuca samostojna se prodava

Број на оглас: 2698447 | Објавен на: 05.11.2018, 13:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 250 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 450 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1965

Година на реновирање: 2005

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Mito joveski br.8

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuca, kaj starata zeleznicka, na ekstra lokacija. pozadii egejskite zgradi , cena po dogovor

 vlado