Logo

Citroen Xantia 1.8 8v - 1.8 16v Delovi

Број на оглас: 2698899 | Објавен на: 04.12.2020, 10:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Elektronsko palenje novo ne montirano
Step motor magneti mareli

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Chrysler

Потврден огласувач