1 / 4
НОВ-ПРОФЕСИОНАЛЕН Multimetar-Unimer
3.100 МКД
18.02.2021 01:33

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Продавам нов професионален мултиметар - унимер марка: Powerfix-Pro

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

☎️📞
Потврден огласувач
076582114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам