Logo

IZDAVAM PRAZEN TROSOBEN STAN 55M2 KARPOS 1

Број на оглас: 2699505 | Објавен на: 17.01.2018, 10:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 55 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2008

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


NOVA ZGRADA!
SAMO KUJNA IMA NAMESTENO!
POGODEN ZA ZIVEENJE A MOZE I ZA FIRMA!
PARNO!

AGENCIJA

Povejke info na 072-310-203

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач