Logo

Tornado

Број на оглас: 2699615 | Објавен на: 24.02.2020, 19:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Вид на оглас: Се продава


Tornado koe raboti od 6 do 9 bara. So metalna perka. Poteklo Italija

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Topavtotrak

Потврден огласувач