Logo

АКЦИЈА НА ТЕКО СОЛАР 7 ГОД ГАРАНЦИЈА!!!

Број на оглас: 2699683 | Објавен на: 11.12.2018, 13:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.990 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАЖБА НА СОНЧЕВИ КОЛЕКТОРИ ОД НАЈДОБРИОТ БРЕНД СОЛАР ВО МАКЕДОНИЈА

Комплетот содржи:
-Иноксен Бојлер
-Иноксно постоље за бојлер
-Контролер
-Електромагнетен вентил
-Бреднирана ТЕКО СОЛАР Тросолојна бакарна цевка
-Грејач
-Сонда

💥 СОЛАРНИТЕ КОЛЕКТОРИ СЕ СО 7 ГОД. ГАРАНЦИЈА 💥

ПРАЌАМЕ ПО КАРГО НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА

КОНТАКТ 078 33 55 11
КОНТАКТ 078 33 55 11
КОНТАКТ 078 33 55 11

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Solar

Потврден огласувач