Logo

pumpa za voda Sever

Број на оглас: 2699922 | Објавен на: 20.06.2019, 17:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pumpa za voda Sever ispravna
0.95kw -2800 cena 4500mkd I
Pumpa za voda Vida-bugarska
1.1kw-2800 cena 5000mkd, pumpa sever 1.45kw-2800 Cena 6000mkd

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 dalibor

Потврден огласувач