Logo

Servo letva za golf 5 1.9 tdi

Број на оглас: 2700095 | Објавен на: 05.03.2019, 18:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Servo letva za golf 5 1.9 tdi

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач