Logo

Detski cizmicki Meykers br. 31

Број на оглас: 2700404 | Објавен на: 19.01.2018, 09:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Чизми

Големина: 31

Боја: Кафена

Цена: 1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Вид на оглас: Се продава


Cizminata se vo extra sostojba bukvalno kako novi. br. 31

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач