Logo

Купувам парцела во атарот на Братиндол или Нижеполе

Број на оглас: 2700949 | Објавен на: 31.10.2018, 15:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 500 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се бара


Купувам працела во атарот на селата Братиндол или Нижеполе 500-1000м2. Понуди на маил

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Владо