Logo

Se prodava kamionska guma

Број на оглас: 2701157 | Објавен на: 17.05.2018, 16:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kamionska guma so gratis vnatresna guma cena po dogovor. Informacii na telefon 071782230 Igor

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 sanja

Потврден огласувач