Logo

Polnac za akumulator 6v/12v 30A

Број на оглас: 2701249 | Објавен на: 11.09.2019, 16:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Алатки

Вид на оглас: Се продава


Novi polnaci za 6 i 12v
Podesuvanje na brzinata na polnenje.
Testirani na 100ah akumulatori.
Zastiten osigurac.
Garancija 6mes.

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Stojanco

Потврден огласувач