Logo

цистерна за вода

Број на оглас: 2701393 | Објавен на: 30.11.2017, 20:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


се продава цистерна од 2 тона

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 simeon