Logo

Купувам половни куфери/ skinati neupotreblivi kuferi

Број на оглас: 2701930 | Објавен на: 26.11.2017, 14:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Предмети за патување

Вид на оглас: Се бара


Baram/kupuvam koristeni kuferi koi ne se za upotreba
Барам/купувам половни скинати, искршени куфери кои не се за употреба

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Кристина