Logo

MASA DRVENA PO NAJNISKA CENA

Број на оглас: 2702045 | Објавен на: 01.01.2018, 02:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Маси

Вид на оглас: Се продава


Drvena masa vo odlicna sostojba.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Mebel i oprema polovni

Потврден огласувач