Logo

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Број на оглас: 2702904 | Објавен на: 18.01.2018, 22:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 100M2
LOKACIJATA E POZADI SALA MAKEDONIJA!

KONTAKT:
GOCE - 078 - 408 - 050
GOCE - 078 - 408 - 050
GOCE - 078 - 408 - 050

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Viktor

Потврден огласувач