Logo

ОДЛИЧНО ОПРЕМЕН НОВ СТАН ВО КАРПОШ 3

Број на оглас: 2702978 | Објавен на: 20.09.2018, 10:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 58 m²

Греење: Централно

Спрат: 8 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Цена: 300 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава нов стан во Карпош 3 со површина од 58 м2, на 8-ми спрат со 2 лифта.
Истиот е комплетно опремен со мебел и техника и располага со дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба, бања и голема тераса, централно греење, клима уред.

Цена: 300 еур месечно

Шифра: ИС 10100

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Kastel Nedviznosti (претпријатие)

Потврден огласувач