Logo

SCANIA MAF senzor

Број на оглас: 2703370 | Објавен на: 06.06.2018, 22:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


SCANIA br:1774004
Doneseni ni se od Shvedska 100% original

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач