Logo

POSTENSKI SANDACINA NASE PROIZVOSTVO

Број на оглас: 2703436 | Објавен на: 06.12.2018, 16:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 680 МКД

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Вид на оглас: Се продава


PROIZVEDUVAME I PRODAVAME POSTENSKI SANDACINA ZA STAMBENI ZGRADI PO PORACKA VO ZAVISNO KOLKU VI TREBA CENATA NA 1 SANDACE E 680 DENARI KONTAKT 078 267-043
070 710-853

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 STUDIO

Потврден огласувач