Logo

Ексклузивни станови во центарот на Прилеп.

Број на оглас: 2703775 | Објавен на: 05.03.2019, 19:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 78 m²

Греење: Друго

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2017

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: ул.Димо Наредникот бр.63-2

Цена: 640 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


ЕКСКЛУЗИВНИ СТАНОВИ ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП.
—————————————————————
Повеќе информации: 075 38 22 77
www.nedviznosti.gradbajasen.com.mk
—————————————————————
Објектот се наоѓа на улица Димо Наредникот бр. 63-2, веднаш до хотел Липа, наспроти судската зграда, односно до полициската станица.
Во близина се наоѓаат две основни училишта, и тоа Основно училиште Кочо Рацин и Основно училиште Климент Охридски, како и детска градинка.
Проектиран од стручен тим на архитекти и градежни инженери, соработници на Градба Јасен.
—————————————————————
Квадратура. 75m2 / 78m2
Спрат. 5ти.
Карактеристики:
- Станбен објект П+3+Пк
- Висококвалитетни и најсовремени градежни материјали и елементи
- Енергетски ефикасна градба по најнови стандарди за енергетски ефикасни објекти
- Термо изолација на ѕидови и кров
- ГРАТИС Соларен панел
- Енергетски ефикасна дограма
- Ламинатни подови
- Луксузни Италијански внатрешни врати
- Комплетно уредени купатила
- Плочки во кујна
- Блиндор врати
—————————————————————
Повеќе информации: 075 38 22 77
www.nedviznosti.gradbajasen.com.mk

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Korisnik

Потврден огласувач