Logo

Тојота Рав 4

Број на оглас: 2704595 | Објавен на: 10.08.2018, 14:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: RAV 4

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 7.600 €
8.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


екстра состојба нови гуми климатроник двозонски
еден сопственик сервизни документи
сервисиран ирегистриран до 11.2018.
tel 075 431 549 Zan .

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач