Logo

ТЕЛЕФОНИ ОТПОРНИ НА УДАРИ

Број на оглас: 2704602 | Објавен на: 20.03.2018, 14:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: /

Боја: Останато

Интерна меморија: до 1 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


СИТЕ ТЕЛЕФОНИ СЕ НОВИ, НЕКОРИСТЕНИ, ОТПОРНИ НА УДАРИ, 2 СИМ РАБОТАТ НА СИТЕ ОПЕРАТОРИ, КАМЕРА, BLUETOOTH, POWER BANK( МОЖНОСТ ЗА ПОЛНЕЊЕ ДРУГИ УРЕДИ ИЛИ ТЕЛЕФОНИ), ЛЕД СВЕТИЛКА, ФМ РАДИО. ЦЕНИТЕ НА ТЕЛЕФОНИТЕ СЕ ОД 2000 ДЕН. ДО 4000 ДЕН.
ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА 077 755 559

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 ТЕЛЕФОНИ ОТПОРНИ НА УДАРИ

Потврден огласувач