Logo

ALPINA CIZMI BR 32

Број на оглас: 2704651 | Објавен на: 28.11.2017, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Чизми

Големина: 32

Боја: Светло сива

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dobro socuvani detski cizmi od brendot ALPINA br 32.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 k

Потврден огласувач