Logo

Bandasi 18 ki za VW i Audi 5 x 112

Број на оглас: 2704903 | Објавен на: 20.07.2019, 15:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat bandasi 18 ki 8 cola za VW i Audi so raspon 5 x 112 centralna 57 mm
Ne se krivi ne se vareni

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ddddddd

Потврден огласувач