Logo

MAN 19 402 VLEKAC 96GOD PALI VOZI

Број на оглас: 2704909 | Објавен на: 16.03.2018, 12:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


KAMIONOT IMA TEMPOMAT INTARDER ISPRAVEN ZA KONTAKT NA 072 219 605 ZORAN

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач