Logo

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR NA GRADOT

Број на оглас: 2705409 | Објавен на: 20.02.2020, 13:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 65 m²

Греење: Струја

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava deloven prostor vo strog centar na gradot,so povrsina od 65m².Ducanot e so dva vleza i dva sanitarni cvora i moze da se podeli na pola.
Cena po dogovor.
Informacii na tel. 072 553 020;
070 313 007

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач