Logo

Audi a3 1.9 tdi 2003god,full.klima,moze zamena..

Број на оглас: 2705750 | Објавен на: 10.02.2018, 17:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 3.450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a3 1.9 tdi 4/4
God 2003
Full oprema
Klima
Abs
Servo
Airbag
Centrallna
Audio
El stakla
Esp
Bord computer
Al felni
Seevisiran redovno
Kollata je top forma
Moze zamena
Auto plac cile

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 jusuf