Logo

PRODAVAM PROFESIONALNI NOZICKI

Број на оглас: 2706268 | Објавен на: 29.11.2018, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM PROFESIONALNI NOZICKI ZA FRIZERI BERBERI 6 KA BROJ
KAKO NA SLIKATA
CENA 20 EVRA

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 ///////

Потврден огласувач