Logo

Ford mondeo3 2.0 tddi klima

Број на оглас: 2706306 | Објавен на: 13.11.2018, 17:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 115 kw / 156 ks

Цена: 2.350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ford mondeo 3 2.0 tddi 2000g. klima, elektricni prozorci, elektricni retrovizori,grejaci na predno staklo i zadno novi gumi servis napraveno .registirana cela godina za podetalno na tel 077500045sase

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 sase