Logo

НОВОГОДИШНА ПРОМОЦИЈА! ТРАКТОР KUBOTA B6000 MADE IN JAPAN

Број на оглас: 2707927 | Објавен на: 13.05.2020, 18:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.790 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


НОВОГОДИШНА ПРОМОЦИЈА !!! ТРАКТОР KUBOTA B6000 4x4-MADE IN JAPAN-so frezaДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРАБОТКА НА ОВОШТАРНИЦИ, ФОЛИИ, ЛОЗЈА И СЛ. ТРАКТОРИ СО ПЕРФЕКТНИ МОТОРИ И МЕНУВАЧИ. ЛЕСНИ ЗА УПРАВУВАЊЕ. МАНЕВРИ ВО МАЛ ПРОСТОР. МНОГУ МАЛА ПОТРОШУВАЧКА. ВЛЕЧЕЊЕТО НА СИТЕ ТОЧКОВИ (4x4) - МАЛКУТЕ КОЊСКИ СИЛИ ГИ ПРАВИ МНОГУ СИЛНИ. ШЛАЈФУВАЊЕ НЕМА.

ТРАКТОРОТ Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА КАКО НОВ;
КОЊСКИ СИЛИ: 16:
ТРАКТОРОТ СЕ ПРОДАВА СО ФРЕЗА;
ЦЕНА: ТРАКТОР СО ФРЕЗА - 2990 ЕUR; СЕГА 2790 ЕВРА.

ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН : 075 457 991

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач