Logo

НОВОГОДИШНА ПРОМОЦИЈА !!! Traktor Mitsubishi MTE2000, 4x4, M

Број на оглас: 2708026 | Објавен на: 30.03.2020, 16:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.290 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Tрактор MITSUBISHI MTE2000, 4x4, дизел - цена 4490 евра со фреза. Сега 4290 евра.

ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА. МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРАБОТКА НА ОВОШТАРНИЦИ, ФОЛИИ, ЛОЗЈА И СЛ. ТРАКТОРИ СО ПЕРФЕКТНИ МОТОРИ И МЕНУВАЧИ. ЛЕСНИ ЗА УПРАВУВАЊЕ. МАНЕВРИ ВО МАЛ ПРОСТОР. МНОГУ МАЛА ПОТРОШУВАЧКА. ВЛЕЧЕЊЕТО НА СИТЕ ТОЧКОВИ (4x4) - МАЛКУТЕ КОЊСКИ СИЛИ ГИ ПРАВИ МНОГУ СИЛНИ. ШЛАЈФУВАЊЕ НЕМА.

цена 4490 евра со фреза

инфо на телефон 075-457-991

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач