Logo

НОВОГОДИШНА ПРОМОЦИЈА! ТРАКТОР YANMAR 1802S 2x4-СО ФРЕЗА

Број на оглас: 2708056 | Објавен на: 30.03.2020, 16:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.390 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРАБОТКА НА ОВОШТАРНИЦИ, ФОЛИИ, ЛОЗЈА И СЛ. ТРАКТОРИ СО ПЕРФЕКТНИ МОТОРИ И МЕНУВАЧИ. ЛЕСНИ ЗА УПРАВУВАЊЕ. МАНЕВРИ ВО МАЛ ПРОСТОР. МНОГУ МАЛА ПОТРОШУВАЧКА. МАЛКУТЕ КОЊСКИ СИЛИ СО ВИСОКАТА ТЕХНОЛОГИЈА ГИ ПРАВИ МНОГУ СИЛНИ. ШЛАЈФУВАЊЕ НЕМА.

ТРАКТОРОТ Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА КАКО НОВ;
КОЊСКИ СИЛИ:27 ;
ТРАКТОРОТ СЕ ПРОДАВА СО ФРЕЗА;
ЦЕНА: ТРАКТОР СО ФРЕЗА - 3690 EUR; СЕГА 3390 ЕВРА.

ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 991

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач