Logo

⭐⭐⭐ШАНК СТОЛИЦИ- БАРСКИ STOLICI STOLCINJA⭐⭐⭐

Број на оглас: 2708115 | Објавен на: 08.02.2018, 09:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 3 shankerski stolcina
Barski stolcina
okruglo kozno sediste krem boja
crni nogalki so hromiran venec
SAMO USTE 1 IMA

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Dimce1

Потврден огласувач