Logo

SAMSUNG GALAXY A3 (2015) NAJEFTIN

Број на оглас: 2708382 | Објавен на: 11.05.2018, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy A3

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 1,5 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 7.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Samsung Galaxy A3 - 2015 godina, ekstra zacuvan bez grebki po ekranot i zadnata strana, se si raboti na telefonot vo ispravna sostojba so garancija.
Barajte na 078-325-133

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 David Staniskov

Потврден огласувач